Оглас од претпријатие Објавени: мар. 13 2024 02:16

Stan deloven prostor na prizemje vo Centar Tetovo

ЕУР

Објавени: мар. 13 02:16
Прегледи: 124
┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan/deloven prostor so lokacija vo strog centar vo Tetovo.
_______________

◆ Prostorot ima 57m2 + 6m2 podrum
◆ Prostorot se naogja na prizemje.

Cenata e:
◆ 55.000eur

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏡

📞 +38970381888
📞 +38971365555
📧 [email protected]
Опис на линк

┃ELINOR┃Agencija za nedvizhnosti

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации