Оглас од претпријатие Објавени: фев. 24 2024 04:21

Stan vo centar vo Tetovo

ЕУР

Објавени: фев. 24 04:21
Прегледи: 129
┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo Centar vo Tetovo.
_______________
Stanot e na kat 3 i ima 108m2
Stanot vklucuva:
◆ Otvoren prostor so dnevna soba, trpezarija i kujna.
◆ Spalna soba x 3
◆ Banja x 2
◆ Balkon x 3
◆ Podrum
_______________

◆ Vo cenata e vkluceno podno parno i kujna.
Cena:
◆ 135.000€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏡

📞 +38970381888
📞 +38971365555
📧 [email protected]
Опис на линк

┃ELINOR┃Agencija za nedvizhnosti

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации