Оглас од претпријатие Објавени: фев. 24 2024 04:18

Se prodava stan vo Blok 70 vo Tetovo

ЕУР

Објавени: фев. 24 04:18
Прегледи: 77
◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Blok 70 vo Tetovo.
_______________
Stanot se naogja na kat 4 i ima 80m2.
Stanot vklucuva:
▪️ Otvoren prostor so dnevna soba, trpezrija i kujna.
▪️ Spalna soba x 2
▪️ Banja x 1
▪️ Balkon x 1
_______________
Cena:
➧ 74.000€ 78m2 stan
➧+ 3.000€ 12 m2 podrum
_______________
➧ 77.000€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +389 70381888
📞 +389 71365555
📧 [email protected]
Опис на линк

┃ELINOR┃Agencija za nedvizhnosti

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации