Објавени: јул. 23 2017 11:42

Dizajn i komfor na kujna

ЕУР

Објавени: јул. 23 11:42
Прегледи: 85
Vrven i vpecatliv dizajn na kujni so komfor na elementi vo prostorot, kvaliteten Blum okov i boja po izbor, * edinstveno 3d resenie za sekoj prostor vo kujnata, ureduvanje so stil i harmonija vo domot 075 80 14 14
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
85
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 550 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

075801414

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации