Оглас од претпријатие Објавени: јул. 16 2024 01:34

Se iznajmuva prekrasen deloven prostor Centar

Објавени: јул. 16 01:34
Прегледи: 73
Шифра 25048
Се изнајмува комплетно реновиран нов деловен простор во Центар, на прв спрат, на аголот на улица Димитрие Чуповски и булевар Свети Климент Охридски, веднаш над Туркиш Ерлајнс. Деловниот простор е со вкупна квадратура од 143м2. Истиот се состои од влезен ходник, голем дневен салон, 3 посебни канцеларии, 2 тоалета, посебна кујна и 3 балкони. Деловниот простор е со градско парно греење и плус 5 клима уреди во сeкоја просторија. Со наемот на деловниот простор следува едно обезбедено паркинг место.
Цена 1400 евра/месечно.
Контакт 071/271-271

Code 25048
Completely renovated new office space for rent in Center, on the first floor, on the corner of Dimitrie Cupovski Street and St. Kliment Ohridski Boulevard, just above Turkish Airlines. The office space has an area of 143m2. It consists of an entrance hall, a large living room, 3 separate offices, 2 toilets, a separate kitchen and 3 balconies. The office space has central city heating and 5 air conditioners in each room. One parking space included in the monthly rent of the office space.
Price 1400 euros/month.
Contact 071/271-271
Опис на линк

ASTORIA NEDVIZNOSTI

АСТОРИЈА Недвижности е една од првите агенции за недвижности во Република Северна Македонија, која посредува при купопродажба и изнајмување на висококвалитетен недвижен имот уште од далечната 1994 година.
АСТОРИЈА ви нуди широк спектар на недвижности за купопродажба и изнајмување од врвен квалитет, со разновидна квадратура, на различни локации во Скопје. 
Нашите агенти за недвижности и експерти од областа на прометот со недвижности, ќе ви помогнат да најдете имот кој ќе биде соодветен за вашите потреби, ќе одговара на вашиот буџет и ќе го надополнува вашиот животен стил.
Ви благодариме на довербата. 
АСТОРИЈА Недвижности


ASTORIA Real Estate Agency is one of the first real estate agencies in the Republic of North Macedonia, in the business of sale and rental of high quality real estate properties, since 1994.
ASTORIA offers a wide range of real estate properties, for sale and rent, with top quality, various sizes, in different locations in Skopje. 
Our real estate agents and real estate experts will help you find a property that suits your needs, fits your budget and complements your life style.
Thank you for your trust.
ASTORIA Real Estate Agency
       
Посети ја страната на нашата продавница

Ул “Аминта трети„ бр 65

+38923110-566071/244-331071/333-336

http://www.realestate.com.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

АСТОРИЈА Недвижности е една од првите агенции за недвижности во Република Северна Македонија, која посредува при купопродажба и изнајмување на висококвалитетен недвижен имот уште од далечната 1994 година.
АСТОРИЈА ви нуди широк спектар на недвижности за купопродажба и изнајмување од врвен квалитет, со разновидна квадратура, на различни локации во Скопје. 
Нашите агенти за недвижности и експерти од областа на прометот со недвижности, ќе ви помогнат да најдете имот кој ќе биде соодветен за вашите потреби, ќе одговара на вашиот буџет и ќе го надополнува вашиот животен стил.
Ви благодариме на довербата. 
АСТОРИЈА Недвижности


ASTORIA Real Estate Agency is one of the first real estate agencies in the Republic of North Macedonia, in the business of sale and rental of high quality real estate properties, since 1994.
ASTORIA offers a wide range of real estate properties, for sale and rent, with top quality, various sizes, in different locations in Skopje. 
Our real estate agents and real estate experts will help you find a property that suits your needs, fits your budget and complements your life style.
Thank you for your trust.
ASTORIA Real Estate Agency
       

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации