Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kancelariski deloven prostor od 135m2 vo Centar

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: CBS International Macedonia Вчера 10:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

CBS International Macedonia

12 Огласи во продавницата

Se izdava deloven prostor za kancelarija 0 МКД
Se izdava lokal na kruzen tek kaj Ohridska Banka 0 МКД
Se izdava deloven prostor na Juzen Bulevar 0 МКД
Se iznajmuva kancelariski prostor vo Debar Maalo 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Површина
Простории
Канцеларија
Канцелариски деловен простор за издавање во центар на Скопје на тивка и мирна локација со површина од 135м2 корисен простор. 3 поголеми канцеларии (за по 4 особи), 2 помали канцеларии (за по 1-2 особи) со дополнителна флексибилност кај преградните ѕидови и просторната организација . Чајна кујна, М/Ж тоалети и остава и три тераси. Греење /ладење со топлински пумпи. Во непосредна близина на ресторани, кафулиња, супермаркети, места за брза храна и јавни паркинг зони.
За повеќе информации: 072 244 400

Office space for rent on excellent location in Skopje city center on quiet and peaceful place with 135sq m usable area with flexible space organization. 3 bigger offices (for 4 persons), and 2 smaller offices (for 1-2 persons) with additional flexibility for rooming and organization of the space. Small kitchenette, M/F toilets, and 3 balconies. Heating and cooling with heat pumps. Nearby restaurants, cafeteria, supermarkets, fast foods and public parking zones.
For more information: 072 244 400
CBS International Macedonia
ЦБС Интернационал Македонија е дел од ЦБС Интернационал Србија. На нашите клиенти им обезбедуваме водечки консалтинг услуги со цел максимизирање на вредноста нанивните недвижнини. Најголема фирма од областа на комерцијалните недвижнини во Србија според остварен приход во изминатите 10 последователни години ЦБС Интернационал Македонија е основана во 2014 Нивото на специјализирани услуги кои нашата мрежа од тимови ги обезбедуваат стремат да ги надминуваат очекувањата на нашите клиенти Сертифицирани проценители според локална македонска методологија и RICS сертифицирани проценители од клучни меѓународни и домашни банки ISO 9001:2008 сертифициран од SGS, меѓународен лидер за сертификација и контрола на квалитет
Посетете ја нашата продавница
Бул Партизански одреди 15 А/1-9 Прикажи на мапата
+38923222785
https://cbsint.mk/
CBS International Macedonia
+38923222785
Leaflet

CBS International Macedonia

12 Огласи во продавницата
Se izdava kancelariski prostor na super lokacija 0 МКД
Se izdava deloven prostor na Juzen Bulevar 0 МКД
Se izdava deloven prostor za kancelarija 0 МКД
Kancelariski prostor vo biznis zgrada Skopje 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации