Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR OD 140m2 KAJ KATOLICKA

1 000 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: KASTEL NEDVIZNOSTI 04 фев. 16:26 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI

KASTEL NEDVIZNOSTI

507 Огласи во продавницата

PLAC VO TRNODOL SO BARAKA 153 000 ЕУР
STAN OD 87m2 VO TAFTALIDZE 1 POVOLNO 74 000 ЕУР
NOVI STANOVI VO CRNICE 44M2 i 54M2 -
DVOSOBEN STAN VO KARPOS 4 - ANTIKO 230 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Простории
Канцеларија
Се издава деловен простор во Центар кај Католичка Црква.
Истиот располага со квадратура од 140 м2 на први кат, со пет засебни канцеларии, една конференциска сала, две купатила и две тераси.
Исток - запад ориентација.
Има можност да се приклучи и на градско парно.

Цена: 1.000 еур / месечно
Шифра: ИС 10000

Деловниот простор исто и се продава по цена од 1.100 еур / м2.
KASTEL NEDVIZNOSTI
071276444 075454590
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI

KASTEL NEDVIZNOSTI

507 Огласи во продавницата
DELOVEN PROSTOR OD 46 M2 VO CENTAR 250 ЕУР
NOVI NAMESTENI STANOVI VO NVOO LISICE 150 ЕУР
FINSKA BARAKA ZA DEMONTIRANJE TAFTALIDZE 2-EVTINO -
SE IZDAVA STAN VO CENTAR KAJ AUTOMAKEDONIJA 230 ЕУР
Кон почеток