Оглас од претпријатие Објавени: мај 30 2022 06:07

Centar plostad 124m2 deloven prostor kancelarii

Објавени: мај 30 06:07
Прегледи: 293
225...Agencija Partenon prodava vo centaror na Skopje na plostad stan preregistriran vo deloven prostor na imoten list....povrsinata e 124m2 na 4kat bez lift i ima moznost za nadgradba na uste eden kat...vo vlezot ima samo 4 stana na kat po eden stan.dve terasi od koi ednata gleda ditektno na plostadot i voinot na konj...se prodava prazen i renoviran..poveke informacii na tel 071/257-405 Опис на линк

ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ

Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i  konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Посети ја страната на нашата продавница

Kiril i Metodij br 42, mezanin, sproti ramstore mall Прикажи на мапата

071257405

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i  konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации