Македонски | Shqip | English |

Kola

Се продава од: Valentin 13 авг. 23:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 4.560 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 100 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 5 000 - 9 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Битола
Стил на каросерија:
Марка: Chevrolet
Модел: Spark
Vo odlicna sostojba e plin ima atestiran oprema ima klima servo volan registriran do april mana nikakva nema
Нема посетени огласи
Кон почеток