Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Возила | Автомобили | Chevrolet

2500 , 2
Aveo , 194
Beretta , 1
Blazer , 1
Camaro , 10
Caprice , 1
Captiva , 140
Chevelle , 1
Chevy Van , 1
Cruze , 117
Epica , 12
Express , 1
Impala , 1
Kalos , 100
Lacetti , 25
Malibu , 1
Matiz , 73
Nubira , 10
Orlando , 13
Rezzo , 3
Spark , 187
Trax , 3
Venture , 1
Volt , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Chevrolet | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 08:25 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Matiz  ·  Скопjе  ·  Карпош

CHEVROLET.MATIZ.04.GOD.ATES.PLIN

1 299 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:25 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Охрид

Chevrolet Spark 2011

3 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 16:15
Линк
Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Битола

Chevrolet Aveo 1.2 16v ODLICNO

3 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
01 мар. 21:31 Авто плац Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Скопjе  ·  Аеродром

CHEVROLET CAPTIVA 2.2 CDTI 4x4 7sedista

10 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
01 мар. 16:59 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Кочани

СЕ ПРОДАВА Шевролет Авео

2 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
29 фев. 16:43 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Kalos  ·  Скопjе  ·  Бутел

Chevrolet Kalos 1.2 -2005G. Neuvezen

1 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
29 фев. 16:06 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava Chevrolet Aveo 2009 god

3 250 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
29 фев. 12:10 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Cruze  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Chevrolet Cruze 1.6 Benzin/Plin 2011g

4 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
28 фев. 20:04 Авто плац Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Kalos  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

CHEVROLET KALOS 1.2 BENZIN 82KS GOD -05 KLIMA SERVO FULL

1 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
28 фев. 17:17 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Битола

CHEVROLET SPARK

2 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
28 фев. 09:02 Авто плац Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Kalos  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

CHEVROLET KALOS 1.2 BENZIN 82KS GOD -05 KLIMA SERVO FULL

1 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
27 фев. 22:39 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Chevrolet Spark 2007

1 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
27 фев. 14:00 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Volt  ·  Скопjе  ·  Скопје

Chevrolet Volt - Opel Ampera 34,000 KM

20 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 30 000 - 34 999
25 фев. 17:17 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Велес

Se Prodava Chevrolet Aveo 2006 godina

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
22 фев. 10:13 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Cruze  ·  Прилеп

Се продава Chevrolet Cruze LS 2.0, 125hp во топ состојба!

5 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
21 фев. 12:51 Авто плац Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Cruze  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

CHEVROLET CRUZE 1.6 TNG

4 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
19 фев. 09:09
Линк
Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Kalos  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

CHEVROLET KALOS.1.4.BENZIN 2004.GOD

1 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
18 фев. 18:22 Авто плац Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Cruze  ·  Охрид

CHEVROLET CRUZE 2.0D 150 KS STYLANCE NOVA - 11..MT Auto

6 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
13 фев. 12:46 Авто плац Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Охрид

CHEVROLET AVEO 1.3 CDTI 75 KS 98000 KM - 14.MT Auto

5 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 95 000 - 99 999
13 фев. 12:05 Авто плац Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Охрид

Chevrolet Spark 1.0 70ks benzin plin 107.000km 2012 MT Auto

4 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
12 фев. 08:24 Авто плац Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Крива Паланка

CHEVROLET CAPTIVA 2.0 CDTI 110KW.4X4 7-SEDISTA FUL OPREMA

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
04 фев. 16:29 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Matiz  ·  Тетово  ·  Јегуновце

Се продава Chevrolet Matiz 2005 година

1 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 90 000 - 94 999
30 јан. 14:12 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Kalos  ·  Прилеп

Chevrolet Kalos - 2005 godina pali vozi

2 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
26 јан. 21:30 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Aveo 1,2 2009g cena po dogovor

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
24 јан. 21:22 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

ПРОДАВАМ ШЕВРОЛЕТ АВЕО

600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 30 000 - 34 999
24 јан. 10:26 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Matiz  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Продавам Шевролет Матиз 2004 поволно

1 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 95 000 - 99 999
22 јан. 21:41 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Бутел

Chevrolet Aveo 1.2 TNG od prv sopstvenik

3 450 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
18 јан. 23:02 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Скопjе  ·  Чаир

CHEVROLET SPARK SE PRODAVA/SHITET 2012

3 150 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
18 јан. 00:47 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Kalos  ·  Скопjе  ·  Сарај

Chevrolet Kalos

2 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 јан. 18:34 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Orlando  ·  Струмица  ·  Ново Село

Chevrolet Orlando

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
16 јан. 14:21 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Cruze  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се продава Chevrolet Cruze LS

6 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
15 јан. 04:11 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Chevrolet Aveo 2008

2 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
14 јан. 23:10 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Cruze  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Неувезуван Chevrolet cruze 1.6 83kw регистриран цела година

5 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
10 јан. 06:52 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Скопjе  ·  Скопје

Се продава-може и замена

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
08 јан. 20:55 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава Chevrolet Spark

5 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 60 000 - 64 999
03 јан. 16:19 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava chevrolet aveo 2011

3 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
24 дек. 23:30 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Kalos  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Itno se prodava - Chevrolet Kalos 1.2 Plin/Benzin 53kw/72hp

2 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
21 дек. 22:28 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Кавадарци

Chevrolet Captiva 2007 benzin i plin

4 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
19 дек. 09:48 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Cruze  ·  Кавадарци

Chevrolet Cruze

5 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
10 дек. 19:30 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Cruze  ·  Прилеп

Chevrolet Cruze LS 1.8i бензин/плин 140кс,10-год, ЗАМЕНА

5 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
08 дек. 17:05 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Camaro  ·  Скопjе  ·  Бутел

Chevrolet Camaro 3.6i V6 330ks 2011 Avtomatik

28 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
08 дек. 14:36 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Скопjе  ·  Сарај

Колата се продава

2 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
07 дек. 02:33 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Camaro  ·  Скопjе  ·  Бутел

Chevrolet Camaro 3.6i V6 330ks 2011 Avtomatik

28 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
30 ноем. 16:00 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Nubira  ·  Тетово

Chevrolet Nubira

3 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
26 ноем. 19:38 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Orlando  ·  Велес

SE PRODAVA !!

9 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
26 ноем. 16:15 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Camaro  ·  Скопjе  ·  Карпош

��Chevrolet Camaro��

38 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 70 000 - 74 999
26 ноем. 10:01 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Скопjе  ·  Центар

Chevrolet Captiva

9 400 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
23 ноем. 22:54 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Orlando  ·  Велес

SE PRODAVA!!

10 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
23 ноем. 22:54 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Orlando  ·  Велес

SE PRODAVA!

10 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Chevrolet | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации