Македонски | Shqip | English |

Kuka na 2 sprata vo Bitola Jeni Maale

Се продава од: Никола 23 авг. 11:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

40 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 110 m2
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Дрва
Локација: Битола
Се продава куќа на 2 спрата во Битола (2х60 м2 + визба 60 м2). Куќата се наоѓа на одлична локација во населбата Јени Маале на само 10 минути пешачење од Старата чаршија и Широк Сокак. Првиот спрат го сочинуваат ходник, 3 соби, кујна и купатило. Вториот спрат го сочинуваат 3 соби и поголем предпростор со излез на балкон.
Куќата е вселива веднаш.
Нема посетени огласи
Кон почеток