Македонски | Shqip | English |

VW Golf 5 1.9 TDI DSG Automatic -07 tronic 105 ks

Се продава од: Ylli Gjoci 08 ноем. 13:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 13.670 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 300 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Дебар
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
VW Golf 5 avant e donesen od Switzerland mnogu socuvano i kompletno servisirano.Voziloto poseduva servisna kniska do poslednite kilometri.Registriran e do
04.09.2019
Нема посетени огласи
Кон почеток