Македонски | Shqip | English |

VW Passat 1.9tdi 116ks zamena VW Passat b6 Audi

Се продава од: Blagojce 10 фев. 19:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 5.860 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 699 ЕУР

Година: 1999
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Крушево
Стил на каросерија:
Марка: Passat / VW Volkswagen
Модел: Passat
Golem servis pred 10.000,maslo filtri smenati pred dva dena,diskovi,plocki,prednica
078342354
078846775
Нема посетени огласи
Кон почеток