Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | VW Volkswagen Passat

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | VW Volkswagen Passat | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

22 фев. 11:28
Link:
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Пробиштип

SE PRODAVA PASSAT B6 2.0 VO ODLICNA SOSTOJBA

4 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 30 000 - 34 999
12 фев. 18:05
Link:
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Бутел

Passat 2007, B6, 2.0 ТDI, 140 ps

6 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
23 фев. 23:04
Link:
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Гостивар

VW PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION

10 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999

Денес 13:06 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW PassatAllttrack 2.0 TDI 190KS od 2020god, so Full oprema!

29 999 ЕУР

Година: 2020
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 12:02 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Центар

SE PRODAVA PASAT 6

8 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 11:37 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Pasat 2.0 dag 2017 god.

1 МКД

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 09:47 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW Passat 1.6tdi AutoMilano

19 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 55 000 - 59 999
Денес 09:46 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW Passat 2.0tdi AutoMilano

17 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 09:34 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW Passat 1.6tdi AutoMilano

17 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 09:29 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW Passat 2.0tdi 140ks 2012god Avtomatik Avto M&S

8 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 15:56 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Тетово

VW PASSAT 2.0 125KW 2007

6 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 15:08 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Тетово  ·  Боговиње

Passat B6 2005 DSG 8V

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 14:51 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW PASSAT 7 COMFORT LINE 1.6TDI 6+R BESPREKORNA SOSTOJBA -13

10 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:26 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Скопје

Passat b7

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 13:06 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Тетово

VW PASSAT 2.0 TDI 103kw 4-Motion 4x4 2008god. "AVTOCENTAR"

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
24 фев. 22:35 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW PASSAT B8 1.6 TDI

18 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999
24 фев. 22:05
Link:
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Passat 8 , 1.6 dsg menuvac

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999
24 фев. 21:57 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Гостивар

Se prodava

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
24 фев. 18:48 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

VW PASSAT B8 1.6TDi, DSG, BlueMotion, Euro6

13 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
24 фев. 00:17 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Куманово

PASSAT 2.0,TD REG.SO OPREMA

6 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
23 фев. 23:04
Link:
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Гостивар

VW PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION

10 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
23 фев. 18:16 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW PASSAT 2.0 TDI...Neuvezen

17 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
23 фев. 17:47 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Крива Паланка

VW PASSAT-8 2.0 TDI 150 KS DSG KAMERA FUL-LED 2019 VIP AUTO

22 800 ЕУР

Година: 2019
Километража: 180 000 - 189 999
23 фев. 17:07 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Крива Паланка

VW PASSAT-8 1.6 TDI 120 KS DSG FUL-LED KAMERA 2017 VIP AUTO

19 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
23 фев. 15:12 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Центар

PASSAT 2.0TDI HIGHLINE DSG 120.000km PRVA REG. 2017 NEUVEZEN

21 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 110 000 - 119 999
23 фев. 11:13
Link:
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Чаир

Passat

11 700 ЕУР

Година: 2014
Километража: 250 000 - 299 999
23 фев. 10:51 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Аеродром

PASAT 2.0 TDI

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
23 фев. 09:37 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Чаир

PRODAVAM PASSAT B8 SO 26000 KM

23 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 20 000 - 24 999
23 фев. 09:14 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 TDI 77KW PROIZVEDEN 2005 GODINA

4 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
23 фев. 08:38
Link:
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Бутел

VW Passat 1.9 TDI

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
23 фев. 08:25 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Passat DSG 2.0TDI 103kw servisni dokumenti

9 999 ЕУР Price Reduced

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
22 фев. 20:36 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Крива Паланка

VW PASSAT 2.0TDI 110KS-BLUEMOTION

7 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
22 фев. 16:58 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

Volkswagen Passat 2.0 TDI Comfortline

5 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
22 фев. 11:28 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Пробиштип

SE PRODAVA PASSAT B6 2.0 VO ODLICNA SOSTOJBA

4 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 30 000 - 34 999
21 фев. 18:49 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION 150hp

16 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
20 фев. 15:05 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TSI 220KS DSG AUTOMATIC HIGHLINE 2018G

25 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 110 000 - 119 999
19 фев. 22:37 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Илинден

VW Passat 1.6 tdi DSG 2017 Godina

16 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 190 000 - 199 999
18 фев. 17:02 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava VW Passat B6 2.0 TDI

6 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
18 фев. 12:28 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Велес

VW PASSAT 2.0tdi-2008g-DSG 140 ks-HIGHLINE

5 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
17 фев. 12:19 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Чаир

Volkswagen Passat 2018 DSG 2.0 TDI 110 KW 150 KS

23 400 ЕУР

Година: 2018
Километража: 130 000 - 139 999
17 фев. 09:05 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Скопје

PASSAT 1.6 120 ks NEUVEZUVAN

17 500 МКД

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
17 фев. 02:23
Link:
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Штип

Volkswagen Passat

5 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
15 фев. 13:36 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Се продава Volkswagen Passat

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
15 фев. 10:39 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Куманово

Pasat Alroad 4x4

12 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 25 000 - 29 999
15 фев. 09:51 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW Passat 2009 2.0 TDI

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
15 фев. 08:48 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Гостивар

VW PASSAT (B7) 2.0 TDI UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA SACUVANO

12 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
14 фев. 19:23 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

VW PASSAT 2.0 TDI 150KS DSG 2019 FACE

19 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 180 000 - 189 999
14 фев. 12:05 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW PASSAT 1.6 TDI 120 KS R-LINE NAVI LED PDC - 17.MT Auto

16 999 ЕУР

Година: 2017
Километража: 170 000 - 179 999
13 фев. 13:20 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW PASSAT 1.6 TDI 105 HIGHLINE NAVI PDC- 12..MT Auto

10 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
13 фев. 12:42 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW PASSAT 2.0 TDI 8V 140KS HIGHLINE KOZA NAVI - 06.MT Auto

6 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
13 фев. 11:42 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Куманово

Passat

Година: 2018
Километража: 120 000 - 129 999
12 фев. 18:05 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Бутел

Passat 2007, B6, 2.0 ТDI, 140 ps

6 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
12 фев. 00:57 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Тетово

VW Passat B8 2.0 TDI 4M FULL

2 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | VW Volkswagen Passat | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации