Македонски | Shqip | English |

Zastava Skala -55

Се продава од: Munir Денес 03:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

450 ЕУР

Година: 1991
Менувач: Рачен
Километража: 40 000 - 44 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Долнени, Прилеп
Стил на каросерија:
Марка: Zastava
Модел: Skala 55
4 novi gumi nov akulumator servisirana vredi da se vidi
Нема посетени огласи
Кон почеток