Македонски | Shqip | English |

Долнени | Pazar3


Денес 19:32 Автомобили , Прилеп , Долнени

BMW 530

8 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 19:01 Автомобили , Прилеп , Долнени

Mercedes-Benz moze zamena za Golf 4 tdi

5 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:48 Автомобили , Прилеп , Долнени

BMW 520

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 10:07 Автомобили , Прилеп , Долнени

BMW 520

3 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:21 Автомобили , Прилеп , Долнени

Mercedes-Benz C 220

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 00:09 Автомобили , Прилеп , Долнени

BMW 328

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 12:51 Автомобили , Прилеп , Долнени

Citroën C5 HDI Euro5

6 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 02:23 Автомобили , Прилеп , Долнени

Zastava Skala -55

450 ЕУР

Година: 1991
Километража: 40 000 - 44 999
Вчера 02:23 Автомобили , Прилеп , Долнени

VW GOLF 3 TDI 1.9

2 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
16 ноем. 12:22 Автомобили , Прилеп , Долнени

VW TOURAN

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
15 ноем. 23:41 Автомобили , Прилеп , Долнени

VW Golf 2.0 gti

Година: 1994
Километража: > 500 000
14 ноем. 09:05 Автомобили , Прилеп , Долнени

OPEL CORSA 1.3 CDTI -06 REGISTRIRANA

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
13 ноем. 12:08 Автомобили , Прилеп , Долнени

Lada niva 1.7i

Година: 2004
Километража: 60 000 - 64 999
13 ноем. 01:08 Автомобили , Прилеп , Долнени

Mercedes-Benz E270

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 5 000 - 9 999
Кон почеток