Македонски | Shqip | English |

VW Polo -99

Се продава од: Данчо 18 апр. 15:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

1 900 ЕУР

Година: 1999
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Пробиштип
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Polo
Polo 1,9 обичен дизел, возилото е во одлична состојба, со клима. Регистрирана до 23.08.2019.
Нема посетени огласи
Кон почеток