Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Возила | Автомобили | VW Volkswagen Polo

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | VW Volkswagen Polo | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 19:11 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLKSWAGEN POLO 1.4TDI 66KW 2015 GODINA

7 699 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 17:00 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW POLO 1.2TDI 55KW UNIKAT

6 250 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 15:47 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Куманово

VW Polo 1.4 BlueMotion

6 350 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
01 мар. 21:35 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW POLO 1.0

12 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 120 000 - 129 999
01 мар. 17:20 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Volkswagen Polo 1.2tdi Bluemotion 2011g.

6 250 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
29 фев. 22:44 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW Polo 1.2TDI 2011

7 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
29 фев. 17:14 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Polo 1.2 tdi

5 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
29 фев. 15:50 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Тетово

VW POLO 1.6 2007

3 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
29 фев. 08:20 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Центар

VW POLO 1.2 TDI BLUEMOTION 2011 GODINA

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
28 фев. 22:30 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Гостивар

VW POLO 1.2 TSI 77 KW UVOZ OD SVAJCARIA

6 550 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
28 фев. 21:15 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLKSWAGEN POLO 1.6 TDI 77KW 2010 GODINA

5 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
28 фев. 13:36 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Бутел

Vw Polo 1.2 Bluemotion

5 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
27 фев. 09:00 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Volkswagen Polo 1.2 TDI 2011 godina Bluemotion

5 599 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
26 фев. 22:47 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW POLO 1.2 TDI SALON FUL OPREMA 2010 GOD

5 555 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
26 фев. 22:03 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

VW POLO 1.2TDI HIGHLINE jimauto group

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
25 фев. 18:25 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Крива Паланка

VW Polo 1.4TDi 90ks FACELIFT NAVI *MOZNOST NA RATI* - 2018

9 950 ЕУР

Година: 2018
Километража: 170 000 - 179 999
24 фев. 15:32 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Карпош

Vw polo 1.2i

5 850 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
24 фев. 13:49
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Polo 1.4TDl BlueMotion

1 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
23 фев. 17:23 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Polo 9n 1.4 TDI 2009

4 790 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
20 фев. 19:48 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Кочани

VW POLO 1,2 BENZIN 2010 EXTRA SOSTOJBA !

5 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
20 фев. 18:51 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Тетово

VW POLO 1.2 TDI

6 499 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
19 фев. 18:17 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Polo 1.2 TDI

5 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
19 фев. 10:27 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Vw Polo 1.2 tdi 2012 godina Bluemotion Navi

6 100 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
17 фев. 15:00 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Polo

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
17 фев. 13:08 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Гостивар  ·  Маврово

VW Polo HIGHLINE 2003 1.4 full Prv Gazda

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
17 фев. 02:23 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Бутел

Vw Polo 1.2 Bluemotion

5 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
15 фев. 18:13 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Штип

VW POLO

3 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
15 фев. 08:47 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Гостивар

VW POLO CROSS 1.2 TSI DSG UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA

10 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
14 фев. 14:18 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Крива Паланка

VW Polo 1.2TDi 75ks BLUEMOTION MOZNOST NA RATI - 2011r

6 350 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
13 фев. 13:29 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Охрид

VW POLO 1.6 TDI 90 KS PDC COMFORTLINE - 12.MT Auto

6 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
13 фев. 12:45 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Охрид

VW POLO 1.6 TDI 75 KS COMFORTLINE - 10.MT Auto

5 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
13 фев. 12:40 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Охрид

VW POLO 1.4 TDI 80 KS COMFORT 151000KM - 09.MT Auto

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
13 фев. 12:33 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Охрид

VW Polo 1.2 TDI 75ks navi highline novo 2011 MT Auto

6 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
11 фев. 14:43 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Кочани

Polo 1.6 tdi 75ks odlicna sostojba

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
10 фев. 13:48 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Бутел

VW Polo 1.2 TDI

6 199 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
08 фев. 12:48 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Тетово

VW Polo 1.2 TDi

5 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
01 фев. 11:44 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Охрид

Се продава Поло

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
31 јан. 19:52 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Чаир

polo1.4 tdi

3 400 МКД Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
28 јан. 21:33 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Продавам Фолсфаген Поло 1993

1 100 ЕУР

Година: 1993
Километража: 170 000 - 179 999
28 јан. 16:18 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Дебар

VW Polo 1.2

4 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
25 јан. 09:12 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Гостивар

VW POLO GTI AVTOMATIK DSG 184 KS UVOZ OD SVAJCARIA

10 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
23 јан. 09:07 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Тетово  ·  Јегуновце

VW Polo 1.4

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
22 јан. 11:06 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Скопје

Polo prva boja 1.2 full oprema novi gumi

2 450 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
21 јан. 18:41 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Скопје

Vw polo 1.2 full oprema reg.cela godina 2006g.

3 499 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
21 јан. 11:29 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Крива Паланка

VW Polo 1.4tdi 90ks comfortline 2017 navigacija Vip Auto

9 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
19 јан. 23:08 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Скопје

polo 2013

12 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
14 јан. 13:22 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW POLO 1.2 TDI BLUEMOTION

5 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
11 јан. 12:35 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Карпош

Polo volkswagen

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
10 јан. 17:04 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Крива Паланка

VW Polo 1.2TDi 75ks 4L/100KM BLUEMOTION MOZNOST NA RATI - 12

5 750 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
10 јан. 06:46 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Бутел

Poli 1.4 TDI

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | VW Volkswagen Polo | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации