Македонски | Shqip | English |

Mini Cooper

Се продава од: Sabina Lazumova 04 јун. 13:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 8.680 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 000 ЕУР

Година: 2002
Менувач: Рачен
Километража: 20 000 - 24 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Карпош, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: MINI
Модел: Cooper
Mnogu ubavo cuvan
Нема посетени огласи
Кон почеток