Македонски | Shqip | English |

Alfa Romeo 156

Се продава од: Jovan 01 апр. 22:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 3.910 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 800 ЕУР

Година: 2002
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Струга
Стил на каросерија:
Марка: Alfa Romeo
Модел: Alfa 156
Odlicna sostojaba..redovno servisirana.. kupena 2008 god.vo italija.Na 210000 kil. Smenat rebrasti kajs,lamela so potisna ploca..prednica site ramena smenati.site lageri na motor,.senori provereni,Eden kluc..Za senakva proba moze...
Нема посетени огласи
Кон почеток