Македонски | Shqip | English |

Opel Combo

Се продава од: Drilon 28 мар. 18:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 5.210 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 400 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Струга
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Combo
Opel Combo 1.7 tovarno 2004 god. Kolata e vo Skopje. Moze da se proveri vo sekoe vreme !!
Drilon 070 760 909
Нема посетени огласи
Кон почеток