Македонски | Shqip | English |

Ford Fiesta 1.8 dizel

Се продава од: Toni 22 авг. 00:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 1.410 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

650 ЕУР

Година: 1995
Менувач: Рачен
Километража: 15 000 - 19 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Валандово
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Fiesta
Kolata e pali vozi registrirana c godina . Novi gumi napraven servis nisto ne i fali poveke informacii na tel br 078802215
Нема посетени огласи
Кон почеток