Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Возила | Автомобили | Ford Fiesta

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Ford Fiesta | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

31 јан. 23:06
Линк
Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Македонски Брод

❗❗OTKUP NA MOTORNI VOZILA❗❗

9 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
02 мар. 17:01
Линк
Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Битола

❗❗OTKUP NA MOTORNI VOZILA❗❗

9 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999

Вчера 17:22 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Аеродром

FORD FIESTA 2016 AUTOMATIK

1 ЕУР

Година: 2016
Километража: 90 000 - 94 999
Вчера 11:41 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Карпош

FORD FIESTA 2018 NOVIOT MODEL NEUVEZENA

8 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 75 000 - 79 999
Вчера 10:47 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Fiesta 1.4 tdci 2009 Avto Plac Dirala Avtomobili

4 150 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
03 мар. 15:25 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Карпош

FORD FIESTA VAN 1.5TDCI 2015

5 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
03 мар. 12:20 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Битола

FORD FIESTA 1.25 75KS. REDIZAJN *118 500KM*

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
03 мар. 10:06
Линк
Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ford fiesta 1.1(86ks)Nov model*NEUVEZENA*18g.

8 899 ЕУР

Година: 2018
Километража: 85 000 - 89 999
02 мар. 17:01 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Битола

❗❗OTKUP NA MOTORNI VOZILA❗❗

9 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
02 мар. 10:51 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Битола

Ford Fiesta 1.3 benzin klima redizajn model 2007 nova

3 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
01 мар. 20:30 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Аеродром

FORD FIESTA 1.25...Neuvezena

5 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 90 000 - 94 999
01 мар. 09:22 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Велес

FORD FIESTA 1.6TDCI econetic

54 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
28 фев. 21:24 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Скопје

FORD FIESTA 1.5 DCI 55KW PROIZVEDENA 2013 GODINA

6 499 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
28 фев. 20:45 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ford Fiesta 1.0 2013god 101kw

6 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
28 фев. 13:47 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

FORD FIESTA 1.5TDCI 75KS 2014 MOZE ZAMENA

6 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
27 фев. 14:24 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Битола

FORD FIESTA 1.6 HDI **2012 GOD***EURO 5***REGISTRIRANA***

6 350 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
24 фев. 15:26 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Карпош

Ford Fiesta 1.4 Tdci Titanium

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
20 фев. 08:32 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Велес

FORD FIESTA 1,4 TDCI-2010 AC Avto Alex Veles

4 390 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
19 фев. 22:42 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Крива Паланка

FORD FIESTA 1.5 D 85 KS EURO-6dT NEW-MODEL 2020G VIP AUTO

10 900 ЕУР

Година: 2020
Километража: 110 000 - 119 999
13 фев. 23:34 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Гостивар

Ford fiesta 2011

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
13 фев. 12:48 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Охрид

FORD FIESTA 1.2 80 KS TITANIUM 123000KM - 10.MT Auto

4 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
13 фев. 12:32 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Охрид

FORD FIESTA 1.2 80 KS 155000KM TITANIUM - 10.MT Auto

4 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
13 фев. 12:11 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Охрид

Ford Fiesta 1.4 TDCI 70ks 167000km titanium 2010 MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
13 фев. 12:10 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Охрид

Ford Fiesta 1.6 TDCI 90 KS titanium uvoz 10.MT Auto

5 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
11 фев. 10:47 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Велес

Se prodava

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
06 фев. 14:29 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Бутел

FORD FIESTA 1.4TDCI 2012/FULL/REG.DO 02.2025/MOZE ZAMENA

4 250 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
04 фев. 00:02 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Ford fiesta 1.3

1 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
02 фев. 12:20 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Бутел

FORD FIESTA 1.4

Година: 2012
Километража: 85 000 - 89 999
31 јан. 23:06 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Македонски Брод

❗❗OTKUP NA MOTORNI VOZILA❗❗

9 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
31 јан. 09:33 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Тетово  ·  Желино

Ford Fiesta 1.4 Tdci 2005

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 15 000 - 19 999
30 јан. 14:09 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Бутел

FORD FIESTA 2012

Година: 2012
Километража: 85 000 - 89 999
25 јан. 15:47 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ford Fiesta 2008

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
22 јан. 11:05 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Свети Николе

Ford Fiesta 2007 - 1.4 TDCI - Kako Nova

3 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
15 јан. 04:11 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се продава Ford Fiesta 2015година 1.5tdi

6 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
14 јан. 23:05 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Тетово  ·  Теарце

Fiesta

3 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
12 јан. 07:59 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Центар

Продавам возило во одлична состојба

Година: 2019
Километража: 70 000 - 74 999
11 јан. 21:02 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Крива Паланка

Ford Fiesta 1.5TDCI 2016

7 200 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
07 јан. 17:01 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

FORD FIESTA 1.4TDCI 2006 AUDI BMW GOLF

1 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
26 дек. 21:43 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Fiesta 1.4 tdci Avto Plac Dirala Avtomobili

3 250 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
25 дек. 16:48 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Крива Паланка

Ford Fiesta 1.5TDCi 75ks FACELIFT *MOZNOST NA RATI* - 2014

6 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
19 дек. 09:49 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Куманово

FIESTA 1.3 -REG-ISPRAVNA-ZA PONOVO-POGOLEMO

1 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
17 дек. 06:15 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Скопје

Ford firsta redizajn 1.6 tdci 90ks

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
16 дек. 23:57 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Центар

FORD FIESTA 1.25 82KS TREND 2016GOD

8 490 ЕУР

Година: 2016
Километража: 80 000 - 84 999
13 дек. 10:32 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Куманово

FORD FIESTA 1.-SEGA REG DOBRA ISPRAVNA

1 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
05 дек. 09:41 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Куманово

FORD FIESTA 1.3 SEGA REG-CELA GODINA

1 550 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
05 дек. 09:13 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Куманово

FORD FIESTA

1 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
27 ноем. 00:10 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Ford fiesta 1.3

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
25 ноем. 10:17 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Куманово

Ford Fiesta 1,5 dci mk reg .do 11.2024g.

6 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
06 ноем. 14:57 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Радовиш

Ford

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
05 ноем. 23:53 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Битола

FORD FIESTA 1.4TDCI 68KS.

3 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
02 ноем. 14:36 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Ford Fiesta ST 2.0i

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
26 окт. 08:46 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Скопје

Ford

26 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Ford Fiesta | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации