Оглас од претпријатие Објавени: јул. 10 2023 03:36

Polovni gumi i bandazi razni dimenzii

ЕУР

Објавени: јул. 10 03:36
Прегледи: 306
SE PRODAVAAT POLOVNI GUMI I BANDASI

- 225/65-17 - 150 EUR
- 225/65-18 - 150 EUR
- 225/45-17 - 100 EUR
- 225/55-18 - 180 EUR
- 215/55-16 - 80 EUR
- 225/55-16 so volvo orginal bandasi 5x108 X2kom- 150 eur
- 195/65-15 so volvo bandasi X4kom - 250 eur
- 195/65-15 so bandasi 5x114.3 x4kom - 250 eur - PRODADENI
- 215/70-16 so felni x2 kom - 180 eur
- 195/65-15 so mercedes felni x4kom - 150 eur
- 205/55-16 so Suzuki grand vitara bandasi 4kom- 250 eur - PRODADENI
- 235/60-16 so suzuki grand vitara bandasi 5kom- 300 eur - PRODADENI
- 235/60-16 2kom - 60 eur
- 225/70-16 2kom - 60 eur
- Bandasi 5x100 4kom - 200 eur
- Bandasi za hyundai santa fe 5kom - 180 eur
- Bandasi volvo 5x108 16'' 4kom - 200 eur

Telefon 070/873-025
Опис на линк

Maxima

Голем избор на моторцикли, скутери, АТВ од сите брендови. 
Резервни делови за Suzuki, Kawasaki, Yamaha, Honda, Ducati, KTM, Aprilia, Piaggio, Gilera, Hyosung...
Дополнителна опрема и облека Shad, Puig, Shox, Highway Hawk, Customacces, 
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Голем избор на моторцикли, скутери, АТВ од сите брендови. 
Резервни делови за Suzuki, Kawasaki, Yamaha, Honda, Ducati, KTM, Aprilia, Piaggio, Gilera, Hyosung...
Дополнителна опрема и облека Shad, Puig, Shox, Highway Hawk, Customacces, 
Качанички Пат ББ 022653253 https://www.maxima.com.mk
306
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

022653417

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации