Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Alfa Romeo 159 1.9JTD 150 HP

3 800 ЕУР

Се продава од: Daniel 16 ноем. 14:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Седан
Марка
Alfa Romeo
Модел
Alfa 159
Se prodava Alfa Romeo 159 1.9 JTD 150 konja vo odlicna sostojba so napraven kompleten servis ulje filtri, rebrest kais klinest vodna pumpa pred 2000 KM
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации