Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A4 1.9 tdi

3 700 ЕУР

Се продава од: Meto 18 јун. 13:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Пробиштип
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A4
1.9 tdi 131ks.
Dobro socuvana
Leaflet
Кон почеток