Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi Q5 S line 3.0 240 ks -10

12 800 МКД

14 900 МКД

Се продава од: Andzhelo Kamchev 08 јан. 19:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Неготино
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Audi
Модел
Q5
Se prodava Audi Q5 3.0,240 ks, 2010 godina,mnogu socuvan na bugarski tabli
Andzhelo Kamchev
075289359
Leaflet
Кон почеток