Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FIAT LINEA DIZEL,2013, 127.000 km.FULL KASKO

5 600 ЕУР

Се продава од: jashar 04 окт. 11:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Fiat
Модел
Linea
Prodavam Fiat Linea,proizv.2012g.DIZEL,Multi-jet,1.3,Prva registracija:13.06.2013g.Vo odlicna sosotojba shto mozhe da se proveri.So realni pominati 127.000km.,shto moze da se vidi od Servisnata knishka Odrzan vo servis-ovlasten za Fiat.Oprema:Klima ured,radio-CD,elektricni stakla i sve ostanato,kako shto e kupen (+4 dobri zimski gumi i nova neupotrebena rezervna guma).REGISTRIRAN DO 20.06.2021g.so osiguranje FULL KASKO. CENA 5.400 evra.Kolata moye da se vidi sekoj den vo Tetovo.Zainteresiranite mozhat da se javat na ovoj mob tel:076 446 126.
Shitet Fiat Linea,DIZEL,Multi-jet 1.3,prodhimi 2012vj.Regjistrimi i parë-13.06.2013.Në gjendje të shkëlqyeshme,që mund edhe të verifikohet.Me të kaluara 127.000 km.reale që gjithashtu mund të shikohet nga Libreza e servisimit.I mirëmbajtur në servis të autorizuar për Fiat.Pajisja:Klima,Radio CD,xhama elektrik dhe krejt tjerat,si që është blerë(+ 4 goma të dimrit dhe gomë rezervë të papërdorur).I REGJISTRUAR GJER MË 20.06.2021.ME SIGURIM FULL KASKO. Cmimi 5.400 euro Të interesuarit,mund të paraqiten në mob.tel.076 446 126.Vetura mund të shifet çdo ditë në Tetovë.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации