Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Тетово

Acura , 1
Alfa Romeo , 64
Audi , 433
Bentley , 2
BMW , 699
Cadillac , 1
Chevrolet , 38
Chrysler , 8
Citroën , 96
Dacia , 3
Daewoo , 16
Daihatsu , 6
Dodge , 2
Ferrari , 1
Fiat , 163
Ford , 202
GMC , 1
Honda , 12
Hyundai , 36
Jaguar , 8
Jeep , 21
Kia , 17
Lada , 15
Lancia , 9
Land Rover , 26
Lexus , 1
Lincoln , 1
Maserati , 2
Mazda , 27
MG , 2
MINI , 33
Mitsubishi , 28
Nissan , 40
Opel , 452
Peugeot , 140
Piaggio , 1
Porsche , 18
Renault , 187
Rover , 14
Saab , 9
Seat , 105
Škoda , 43
Smart , 35
Ssangyong , 9
Subaru , 4
Suzuki , 14
Tesla , 1
Toyota , 23
UAZ , 3
VW Volkswagen , 1033
Volvo , 21
Yugo , 9
Zastava , 4

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

21 фев. 15:34
Линк
Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Тетово

Ford Mondeo 2.0 FULL

4 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 300 000 - 349 999
15 фев. 11:23
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  X3  ·  Тетово

BMW XDRIVE35D

12 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
20 фев. 10:33
Линк
Автомобили  ·  Mazda  ·  CX-7  ·  Тетово

MAZDA CX-7

8 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999

Вчера 23:05 Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Тетово

Audi A5 dizel 2008

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 19:58 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

Golf 5 1.9 TDI

6 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 12:53 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

AVTO PLAC "AVTOCENTAR" TETOVO

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 12:45 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  Q5  ·  Тетово

AUDI Q5 3.0 TDI 176kw quattro 4x4 AVTOMATIK "AVTOCENTAR"

15 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 12:42
Линк
Автомобили  ·  Mitsubishi  ·  Lancer  ·  Тетово

Mitsubishi lancer 1.5 benzin plin

6 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:41 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Тетово

AUDI A5 3.0 TDI 176kw 4x4 Quattro 6-Brzini 08g. "AVTOCENTAR"

9 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 12:37 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Тетово

AUDI A4 2.0 TDI 105kw 6-Brzini 2009god. "AVTOCENTAR"

8 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 12:31 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 230  ·  Тетово

MERCEDES ML 230 4x4 99god. "AVTOCENTAR"

4 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:32 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

Golf 5

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
23 фев. 20:48 Автомобили  ·  Opel  ·  Antara  ·  Тетово

Opel Antara 2.0 CDTI 4X4 odlicna moze zamena

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
23 фев. 15:57
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Тетово

Prodava AUDI A5 Quattro 3.0

10 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
23 фев. 15:44 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Тетово

Mercedes-Benz B180 cdi 2007 odlicen moze zamena

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
23 фев. 10:53 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

GOLF 5 1.9TDI

5 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 350 000 - 399 999
22 фев. 22:57 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

Extra Golf 1.9 TDI Goal

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
22 фев. 22:02 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Тетово

Се продава домаќинско возило Мазда 3

5 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
22 фев. 21:46
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 250  ·  Тетово

Mercedes GLE 250d/205ks/2016

36 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
22 фев. 20:13 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Тетово

Odlicna Bora 1.9TDI 116(6 MENIAC) Servisiran Klimatronic

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
22 фев. 20:10 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Тетово

Staklooo Podobar Zdravje Astra 1.7 Td Registriran

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
22 фев. 18:02 Автомобили  ·  Seat  ·  Tarraco  ·  Тетово

SE PRODAVA

40 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 120 000 - 129 999
22 фев. 15:52 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Тетово

VW PASSAT 2.0 125KW 2007

6 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
22 фев. 14:16 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 200  ·  Тетово

Mercedes GLA 200D 4Matic 2016 7G-tronic-Full oprema

22 400 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
22 фев. 09:46 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

Golf 5 plus 1.9TDI 2007

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
22 фев. 09:40 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

Golf 4-1.9TDI CLIMA

Година: 2001
Километража: 0 - 4 999
22 фев. 02:31 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 400  ·  Тетово

MERCEDES BENZ E 400 AMG

2 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
21 фев. 19:07 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Тетово

VW TOURAN 1.6 TDI DSG AUTOMATIC BLUEMOTION NAVI 7 SEDISTA-11

1 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
21 фев. 17:12 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Тетово

SEAT LEON 1.6 TDI 81kw 2017god. "AVTOCENTAR"

12 200 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
21 фев. 17:07 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

VW GOLF 7 1.6 TDI 77kw 2015god. "AVTOCENTAR"

10 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
21 фев. 17:03 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

VW GOLF 6 2.0 TDI 81kw REG. 2010god. "AVTOCENTAR"

7 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
21 фев. 15:34 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Тетово

Ford Mondeo 2.0 FULL

4 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 300 000 - 349 999
21 фев. 14:40
Линк
Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Тетово

Опел Астра 1998 год

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 110 000 - 119 999
21 фев. 11:19 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Тетово

SEAT IBIZA 1.2 TDI 55kw 2011god. "AVTOCENTAR"

5 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
21 фев. 11:12 Авто плац Автомобили  ·  Toyota  ·  Aygo  ·  Тетово

TOYOTA AYGO 1.0 50kw 2007god. "AVTOCENTAR"

3 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
21 фев. 11:07 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

VW GOLF 4 1.6 74kw 97god. "AVTOCENTAR"

3 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 11:02 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Тетово

MERCEDES C200 100kw AVTOMATIK 67.000km. 95god. "AVTOCENTAR"

4 700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 65 000 - 69 999
21 фев. 09:49 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

Golf 7 2.0

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
20 фев. 18:51 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Тетово

VW POLO 1.2 TDI

6 499 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
20 фев. 10:39 Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Тетово

BMW X1 2.0 D X-DRIVE 2012 GOD

10 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 10:33 Автомобили  ·  Mazda  ·  CX-7  ·  Тетово

MAZDA CX-7

8 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
19 фев. 16:50 Авто плац Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Тетово

Alfa Romeo 159 1.9 JTDm

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
19 фев. 11:26 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Тетово

SEAT LEON 1.9 TDI 77KW FR

4 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
19 фев. 10:04 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Тетово

Mercedes C200d 150Ps AMG FACELIFT - 2019

Година: 2019
Километража: 160 000 - 169 999
18 фев. 19:10 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

VW GOLF 8 2.0 TDI DSG STYLE 2020

Година: 2020
Километража: 140 000 - 149 999
18 фев. 14:57 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Тетово

NISSAN QASHQAI 2.0 DCI 110kw 4x4 7-sedista 09g. "AVTOCENTAR"

9 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
18 фев. 14:52 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Тетово

MERCEDES E320 CDI 150kw AVTOMATIK 2005god. "AVTOCENTAR"

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
17 фев. 16:34
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Тетово

Mercedes Benz C220 AMG

25 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 250 000 - 299 999
17 фев. 14:53 Авто плац Автомобили  ·  Suzuki  ·  Jimny  ·  Тетово

SUZUKI JIMNY 1.5 BENZIN 4x4 45.000km. 2019god. "AVTOCENTAR"

19 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 40 000 - 44 999
17 фев. 14:48 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

VW GOLF 6 1.6 TDI 77kw KARAVAN 2010god. "AVTOCENTAR"

6 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
17 фев. 14:42 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

VW GOLF 6 1.4 TSI 90kw 6-Brzini 2009god. "AVTOCENTAR"

6 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
17 фев. 14:37 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Тетово

AUDI A6 2.0 TDI 103kw 6-Brzini REG. 2008god. "AVTOCENTAR"

6 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
17 фев. 14:33 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Eos  ·  Тетово

VW EOS 2.0 FSI 110kw KABRIO 2007god. "AVTOCENTAR"

4 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации