Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Punto

1 550 ЕУР

Се продава од: Zika 07 јан. 17:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Fiat
Модел
Panda
Se prodava fiat punto 96 god ,1.6 benzin ,90ks, dobro socuvano redovno servisirano , 2 para gumi ,letni so aluminiumski bandazi i zimski so celicni .registrirano do Septemvri 2018god. Ima i navlaki za sedista
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации