Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Punto

Се продава од: Valentina 26 ноем. 07:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Неготино
Стил на каросерија
Smallcar
Марка
Fiat
Модел
Punto
Se prodava fiat punto 1.9 2000g registrirano do 23 Maj so zelen karton
Valentina
075795191
Leaflet
Кон почеток