Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Cougar 2.5 V6

2 200 ЕУР

Се продава од: oglas 22 мај 21:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Купе
Марка
Ford
Модел
Cougar
Se prodava Ford Cougar 2.6 V6 coupe
2002god., klimatronik, bordcomputer, 129.000 km, 175hp 2500cc v6 motor 24v, eibach racing pro spirali, elektrika na prozori i retrovizori, radiocd komplet xenon svetla i maglenki ,set novi 4 zimski gumi continental , vo besprekorna sostojba uvezena od Germanija, promeneto ulje filtri Extra cena!!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации