Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Escort

650 ЕУР

Се продава од: Shukri 21 окт. 01:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Ford
Модел
Escort
Ford eskort vo dobra sostojba registracija gv registrirana do april 2020 god
Leaflet
Кон почеток