Македонски | Shqip | English |

Ford Escort -93

Се продава од: ismail 27 јан. 17:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 1.500 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

700 ЕУР

Година: 1993
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Escort
voziloto e registrirano do juni 2015 so zelen karton vo ispravna sostojba vredi da se vidi
Нема посетени огласи
Кон почеток