Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Ford Fiesta 1.8 dizel

650 ЕУР

Се продава од: Toni Вчера 00:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Валандово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Ford
Модел
Fiesta
Kolata e pali vozi registrirana c godina . Novi gumi napraven servis nisto ne i fali poveke informacii na tel br 078802215
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации