Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

HYUDAI ACCENT -01 so full oprema

1 300 ЕУР

Се продава од: Hyundai 24 дек. 15:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Жолта
Стил на каросерија
Седан
Марка
Hyundai
Модел
Accent
HYUNDAI Accent so full oprema 2001 god
Hyundai
070520715
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации