Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

HYNDAI TERRACAN 2.9CRDI 150ks uvoz od Svajcarija

5 600 ЕУР

Се продава од: Miki 08 мар. 15:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Тетово
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Hyundai
Модел
Terracan
Registriran do 12.2016god. 182000km. Klima,elektrika na prozori i retrovizori, centralna brava, kuka i zatemneti stakla so atest, napraven e kompleten servis na kaisi i zategaci i filteri ,nov akumulator ,menjac i reduktor funkcioniraat besprekorno,
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации