Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

povolno se prodava motorno vozillo

6 300 ЕУР

Се продава од: fgold 14 јан. 17:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Тетово
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Kia
Модел
Sportage
kolata dobra ocuvana i srvisirana na vreme.
Leaflet
Кон почеток