Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Land Rover Range Rover Sport 2.7 HSE

Се продава од: Sinisa 26 ноем. 10:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Land Rover
Land Rover Range Rover Sport 2.7 HSE
Registriran, so zelen karton do 30.11.2020.
Neuvezuvan so ful oprema, soncev krov, greenje na site sedishta, friziderche. Redovno odrzuvan.
Dva para bandazi.
Moze zamena za ponovo vozilo ili stan na poteg centar do kozle.
Leaflet
Кон почеток