Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mazda 626 dizel

950 ЕУР

Се продава од: .... 23 мај 18:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Седан
Марка
Mazda
Модел
626
Mazda 626 1998
2.0 dizel
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации