Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Возила | Автомобили | Mazda

121 , 9
2 , 63
3 , 213
323 , 96
5 , 52
6 , 234
626 , 65
929 , 2
B series , 2
BT-50 , 1
CX-3 , 2
CX-5 , 17
CX-7 , 37
Demio , 2
E series , 1
MPV , 8
MX-3 , 1
MX-5 , 4
Mazda2 , 4
Mazda3 , 7
Mazda5 , 7
Premacy , 26
RX-8 , 15
Tribute , 11
Xedos , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Mazda | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

20 фев. 10:33
Линк
Автомобили  ·  Mazda  ·  CX-7  ·  Тетово

MAZDA CX-7

8 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
10 фев. 08:26
Линк
Автомобили  ·  Mazda  ·  CX-5  ·  Скопjе  ·  Центар

Mazda CX5

31 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 140 000 - 149 999
22 фев. 16:32
Линк
Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Куманово

Mazda 3 2011 g. 85 KW (115 hp)

6 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999

22 фев. 22:02 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Тетово

Се продава домаќинско возило Мазда 3

5 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
22 фев. 16:32
Линк
Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Куманово

Mazda 3 2011 g. 85 KW (115 hp)

6 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
22 фев. 14:10 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Скопjе  ·  Зелениково

Mazda 6 2009 2.0 143ks Moze zamena

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 19:59 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Берово

Mazda 6 2007 2.0 dizel

3 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 22:33 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Битола

Mazda 6 2.2 dizel 92kw model 2010 novo vozilo

6 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
20 фев. 10:33 Автомобили  ·  Mazda  ·  CX-7  ·  Тетово

MAZDA CX-7

8 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
17 фев. 15:59 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Битола

MAZDA 3 ODLICNA 1.4 BENZIN

3 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
17 фев. 10:18 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  CX-5  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mazda CX5 2.2d skyactiv Pro avto market

14 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
17 фев. 10:02 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mazda 3 2.2d skyactiv Pro avto market

11 600 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
16 фев. 14:26 Автомобили  ·  Mazda  ·  CX-5  ·  Скопjе  ·  Скопје

Mazda CX-5 2023 Automatic Nova

33 800 ЕУР

Година: 2023
Километража: 5 000 - 9 999
16 фев. 12:12 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  CX-7  ·  Куманово

MAZDA CX-7 4X4 DIESEL 2.2 11 AUTOPLAC ZAZO

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
15 фев. 23:08 Автомобили  ·  Mazda  ·  5  ·  Куманово

Mazda 5 MiniKombe

5 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
15 фев. 13:04 Автомобили  ·  Mazda  ·  CX-5  ·  Куманово

Mazda CX5 Skyactiv 2.2 AWD 150hp

13 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
13 фев. 19:01 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Прилеп

MAZDA 2 2010 DIZEL ODLICNA- VOZENA OD ZENA

4 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
13 фев. 12:45 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Охрид

MAZDA 2 1.3 85 KS NOV UVOZ UNIKAT NOVA - 09.MT Auto

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
13 фев. 12:44 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Охрид

MAZDA 2 1.3 85 KS NOV UVOZ UNIKAT NOVA - 09.MT Auto

4 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
13 фев. 12:43 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Охрид

MAZDA 3 1.6D 110 KS EXCLUSIVE FEJSLIFT - 08.MT Auto

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
13 фев. 12:39 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Охрид

MAZDA 3 1.6D 90 KS EXCLUSIVE FEJSLIFT - 08.MT Auto

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
13 фев. 12:22 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Охрид

Mazda 2 1.3 85ks 112000km nov Germany 2009 MT Auto

4 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
13 фев. 12:09 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Охрид

Mazda 3 1.6 HDI 90ks facelift unikat nov uvoz 2008 MT Auto

4 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
13 фев. 12:04 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Охрид

MAZDA 3 1.6D 110 KS LED NAVI FEJSLIFT - 10..MT Auto

6 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
12 фев. 20:15 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Скопjе  ·  Илинден

MAZDA 6 2004 GODINA

1 МКД

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
12 фев. 16:53 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Прилеп

MAZDA 2 2010 DIZEL

4 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
11 фев. 12:38 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Тетово

Се продава домаќинско возило Мазда 3

1 МКД

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
10 фев. 13:34 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Куманово

Mazda 2 2014 FABRIKA

6 650 ЕУР

Година: 2014
Километража: 110 000 - 119 999
10 фев. 08:26 Автомобили  ·  Mazda  ·  CX-5  ·  Скопjе  ·  Центар

Mazda CX5

31 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 140 000 - 149 999
09 фев. 10:54 Автомобили  ·  Mazda  ·  CX-7  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava Mazda CX7 2.2 disel 2010

572 000 МКД

08 фев. 10:21 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Кичево

Mazda 2.2D Automatik

9 800 МКД

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
07 фев. 17:26 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Скопjе  ·  Центар

Mazda 6 SW 2.0d 2003

3 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
05 фев. 09:22 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE PRODAVA MAZDA

12 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
04 фев. 21:22 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Куманово

MAZDA 2 1.3 BENZIN��������NOV UVOZ CH KLIMA 5 VRATI NOVO !!!

4 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
01 фев. 14:45 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Скопjе  ·  Карпош

Продавам Мазда 2

5 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 70 000 - 74 999
30 јан. 20:01 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Mazda 6 2.0 dizel-2008

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
30 јан. 20:00 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Mazda 6 2.0 dizel-2008

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
19 јан. 17:42 Автомобили  ·  Mazda  ·  CX-7  ·  Скопjе  ·  Карпош

MAZDA CX7 - 2008/бензин

6 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
18 јан. 15:37 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Делчево

Mazda 6 2.0 D

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
14 јан. 20:23 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  CX-5  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mazda CX-5 2.2d Skyactiv 2014g

14 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
12 јан. 14:16 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Mazda 3 2006

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
10 јан. 14:45 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  CX-3  ·  Кочани

Mazda CX-30 crossover 1.8l 116hp skyactiv d-inspiration

21 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2021
Километража: 170 000 - 179 999
06 јан. 10:22 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  CX-3  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

MAZDA CX-3 1.5 DIESEL 105ks ks 2016 GOD FULL OPREMA

13 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
02 јан. 20:10 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Велес

Mazda 3 SkyactiveG

21 700 ЕУР

Година: 2019
Километража: 25 000 - 29 999
24 дек. 14:13 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prodavam mazda 3 bezin i plin

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
23 дек. 23:07 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Mazda 3 2.0dizel 143ks 2008g

4 550 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
22 дек. 11:20 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Куманово

Se prodava Mazda 2

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
19 дек. 17:54 Автомобили  ·  Mazda  ·  5  ·  Скопjе  ·  Чаир

Mazda 5

1 111 111 МКД

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
18 дек. 09:33 Автомобили  ·  Mazda  ·  CX-7  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava mazda cx7

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
14 дек. 09:09 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Струмица

Se praodava

4 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
12 дек. 22:02 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се продава Мазда 6 од прв сопственик SKYACTIV 175ks i-ELOOP

15 400 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
09 дек. 06:17 Автомобили  ·  Mazda  ·  5  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava mazda 6 2005 dizel 2.0 fr

2 000 ЕУР

09 дек. 06:16 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava mazda 6 2005 dizel 2.0 fr

2 000 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Mazda | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации