Македонски | Shqip | English |
03 дек. 10:36
Линк
Автомобили , Тетово , Теарце

Subaru Forester 2.0 Diesel

7 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
03 дек. 10:34
Линк
Автомобили , Тетово , Теарце

SUBARU FORESTER 4X4 2.0 DIESEL

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999

Денес 13:04 Автомобили , Тетово , Теарце

Audi A3 99 110ps

3 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 12:34 Автомобили , Тетово , Теарце

Seat Ibiza

1 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
05 дек. 21:32 Автомобили , Тетово , Теарце

VW Golf 4

3 350 ЕУР

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
05 дек. 17:39 Автомобили , Тетово , Теарце

BMW 330Ci E46 Cabrio Gjendje Perfekte!

6 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
05 дек. 11:03 Автомобили , Тетово , Теарце

Audi A4 2.0 TDI

12 299 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
03 дек. 10:36 Автомобили , Тетово , Теарце

Subaru Forester 2.0 Diesel

7 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
03 дек. 10:34 Автомобили , Тетово , Теарце

SUBARU FORESTER 4X4 2.0 DIESEL

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
25 ноем. 15:38 Автомобили , Тетово , Теарце

Renault Clio 1.9 D

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
03 ноем. 03:21 Автомобили , Тетово , Теарце

Mercedes-Benz GL 350 BlueTech

21 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 70 000 - 74 999
29 окт. 15:58 Автомобили , Тетово , Теарце

Daewoo Matiz

1 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 60 000 - 64 999
21 окт. 21:20 Автомобили , Тетово , Теарце

Suzuki Grand Vitara 4x4 1.9

7 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 окт. 20:06 Куќи/Вили , Тетово , Теарце

KUKA VO S NEPROSHTENO TETOVO SHTEPI

60 000 ЕУР

Број на соби: 8
15 окт. 21:10 Автомобили , Тетово , Теарце

SUBARU FORESTER ZA DELOVI

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
04 окт. 11:36 Автомобили , Тетово , Теарце

Bmw 120 automat

5 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
29 септ. 12:53 Автомобили , Тетово , Теарце

Ford Fiesta

2 350 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток