Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Тетово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 13:01 Автомобили , Тетово , Теарце

Renault kango

1 650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 06:17 Друго , Тетово , Теарце

Гаражна врата / Dyer Garazhe

250 ЕУР

Вчера 06:16 Друго , Тетово , Теарце

Гаражна врата / Dyer Garazhe

250 ЕУР

Вчера 06:16 Друго , Тетово , Теарце

Гаражна врата / Dyer Garazhe

250 ЕУР

30 ноем. 15:59 Автомобили , Тетово , Теарце

VW BEETLE

4 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
23 ноем. 22:52 Земјоделски животни , Тетово , Теарце

seno

2 ЕУР

15 ноем. 14:56 Играчки Конзоли и додатоци , Тетово , Теарце

PS4

120 ЕУР

01 ноем. 20:45 Автомобили , Тетово , Теарце

BMW 530xd E60 M5 Look 4x4 Dizel

8 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
31 окт. 08:27 Автомобили , Тетово , Теарце

Gollf 5

4 400 МКД

Година: 2004
Километража: 25 000 - 29 999
26 окт. 08:46 Автомобили , Тетово , Теарце

Fiat Qubo 2012

5 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
22 окт. 01:44 Автомобили , Тетово , Теарце

Novo

8 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
11 окт. 21:37 Автомобили , Тетово , Теарце

kola

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
04 окт. 19:06 Автомобили , Тетово , Теарце

Renault Clio 1.5dci -09

3 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
04 окт. 08:00 Автомобили , Тетово , Теарце

Mercedes-Benz A 170 dizel

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
04 окт. 07:48 Автомобили , Тетово , Теарце

Mercedes-Benz A 170 dizel

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 0 - 4 999
03 окт. 13:43 Автомобили , Тетово , Теарце

Suzuki Grand Vitara 2.0tdi

5 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
19 септ. 14:38 Играчки Конзоли и додатоци , Тетово , Теарце

Ps3

6 000 МКД

19 септ. 10:47 Автомобили , Тетово , Теарце

VW T4 Kombi 1999

2 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: > 500 000
16 септ. 15:29 Куќи/Вили , Тетово , Теарце

Se prodava kukja vo Tearce

40 000 ЕУР

Број на соби: 3
07 септ. 20:46 Автомобили , Тетово , Теарце

Tiguan

8 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
04 септ. 15:23 Автомобили , Тетово , Теарце

Opel Meriva

2 150 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
04 септ. 12:44 Автомобили , Тетово , Теарце

Tiguan

8 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
04 септ. 12:44 Автомобили , Тетово , Теарце

Opel Meriva

2 150 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
04 септ. 12:44 Автомобили , Тетово , Теарце

Opel Merivs

2 150 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
28 авг. 18:19 Автомобили , Тетово , Теарце

Nehar

15 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 0 - 4 999
28 авг. 15:12 Автомобили , Тетово , Теарце

Ford mondeo

Година: 2003
Километража: 25 000 - 29 999
24 авг. 22:14 Играчки Конзоли и додатоци , Тетово , Теарце

Playstation 4 Slim 500gb

250 ЕУР

24 авг. 09:14 Автомобили , Тетово , Теарце

Porsche Cayenne S 2003

10 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
23 авг. 23:44 Автомобили , Тетово , Теарце

Citroen Nemo dizel 2008

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
22 авг. 09:55 Автомобили , Тетово , Теарце

Audi A4 benzin plin 1998

1 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
18 авг. 21:56 Автомобили , Тетово , Теарце

Audi A3 2.0 TDI QUATTRO

8 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
18 авг. 21:55 Друго , Тетово , Теарце

Detector

500 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации