Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

POGREBALNO VOZILO MERCEDES

Се продава од: Goran 23 окт. 11:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Караван
Марка
Mercedes-Benz
Модел
250
VO ODLICNA SOSTOJBA
inf. na tel. 075/377-502
cena po dogovor.
Leaflet
Кон почеток