Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel astra H 1.9 CDTI /06

0 МКД

Се продава од: Valdet 29 дек. 18:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Astra
Opel Astra H 1.9 CDTI 2006/5,4 zimski gumi sava pred 3 dena staveno so aluminski bandasi 17.servisiran sve pred edna nedela,pozadi senzori, so 3 kluca original, i drugi...mnogu socuvana.
BEZ ZAMENA
Leaflet
Кон почеток