Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Opel Astra

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Opel Astra | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 17:46
Link:
Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Центар

Опел Астра

11 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
24 фев. 16:30
Link:
Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Карпош

Opel Astra 2018 dizel

10 750 ЕУР

Година: 2018
Километража: 190 000 - 199 999
15 фев. 14:23
Link:
Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Куманово

Opel Astra K 1.4 Benzin 92 Kw Auto Plac Zurich

Година: 2017
Километража: 75 000 - 79 999

Денес 09:53 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Astra sw 1.7cdti AutoMilano

6 250 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 09:40 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Astra 1.6cdti AutoMilano

10 700 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 09:15 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Гостивар

OPEL ASTRA J 1.6 TURBO 180 KS UVEZENO OD SVAJCARIA

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 08:12 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Карпош

OPEL.ASTRA.1.4.BENZIN.08 GOD.KLIMA.ATES.PLIN.FULL

2 299 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 17:46
Link:
Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Центар

Опел Астра

11 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 12:45 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL ASTRA 1.7CDTI 2011GOD COSMO EKSTRA

6 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 11:54 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Astra J 1.7cdti 2010g Cosmo

6 950 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 08:27 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Карпош

Opel Astra J SEDAN 2016 Benzin 1,6 NEUVEZENA So golem servis

9 300 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
24 фев. 16:30 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Карпош

Opel Astra 2018 dizel

10 750 ЕУР

Година: 2018
Километража: 190 000 - 199 999
24 фев. 11:36 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Карпош

OPEL ASTRA SEDAN AUTOMATIC 2017 NEUVEZENA

9 990 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
24 фев. 09:56 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Карпош

Opel Astra 1.7 cdti Gtc 2006

2 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
24 фев. 09:17 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

OPEL ASTRA SPORTS TOURER 1.6 CDTI 110KS 2018 EDITION

9 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
24 фев. 08:16 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Opel Astra

1 500 ЕУР Price Reduced

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
23 фев. 14:05 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Скопје

ASTRA SO ATEST PLIN NEUVEZENA 2006 GOD

2 399 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
22 фев. 20:10 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Тетово

Staklooo Podobar Zdravje Astra 1.7 Td Registriran

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
22 фев. 18:36 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Центар

Opel Astra J 2.0CDTi 160ks COSMO/XENON/NAVI FACELIFT - 2013

1 МКД

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
22 фев. 09:11 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Крива Паланка

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI COSMO OPREMA 2010G.

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
21 фев. 14:40
Link:
Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Тетово

Опел Астра 1998 год

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 110 000 - 119 999
21 фев. 10:42 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Скопје

ASTRA J 1.7 CDTI FABRIKA 2012 GOD FUL OPREMA

5 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
21 фев. 10:16 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Битола

OPEL ASTRA GTC 1.7CDTI 101KS. FACELIFT (COSMO)

4 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 09:02 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 92KW COSMO PAKET PROIZVEDENA 2010 GODINA

6 199 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
21 фев. 08:38 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Велес

OPEL ASTRA 1,7 CDTI COSMO-2010-A.C. Avto Alex Veles

5 790 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
20 фев. 22:35 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Битола

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI-92KW--EURO 5--MODEL 2012--NOVO VOZILO!

6 950 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 16:47 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Делчево

Opel Astra 1.7 CDTI

3 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
20 фев. 15:20 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Битола

OPEL ASTRA 1.7 CDTI ××× EcoFlex MODEL 2010 ×××

4 290 ЕУР Price Reduced

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
20 фев. 14:24 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Струмица

Opell ASTRA J...NAJDOBROTO

7 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
19 фев. 17:29 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Велес

OPEL ASTRA J 2010 1.4

6 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
19 фев. 17:10 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Велес

OPEL ASTRA 2010 1.4 95ks

6 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
19 фев. 15:57 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Струмица

Opel ASTRA

7 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
18 фев. 20:24 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Битола

opel astra 2007

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
18 фев. 19:33 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

OPEL ASTRA 1.6 CDTI

10 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
18 фев. 09:23
Link:
Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Штип

Opel Astra H

3 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
17 фев. 15:31 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Opel astra j

6 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
15 фев. 14:23 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Куманово

Opel Astra K 1.4 Benzin 92 Kw Auto Plac Zurich

Година: 2017
Километража: 75 000 - 79 999
14 фев. 22:36 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Битола

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI **81KW-110KS***EURO-5***NOVO VOZILO!!!

6 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
14 фев. 20:03 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Чаир

OPEL ASTRA 1.3 J Mnogu socuvana

6 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
14 фев. 18:47 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Велес

Opel Astra 2.0 DTI

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
14 фев. 16:49 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

OPEL ASTRA 1.3CDTI KLIMATRONIK-12

6 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
14 фев. 07:44 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL ASTRA 1.4 TURBO 125KS ESSENTA 2019G

12 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 95 000 - 99 999
14 фев. 02:42 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Opel Astra K Cosmo

13 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 90 000 - 94 999
13 фев. 22:50 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

OPEL ASTRA G 1.7 ISUZU (55KW) -2000

1 850 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
13 фев. 12:36 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Охрид

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 KS 6 BRZ ECOFLEX - 10.MT Auto

4 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
13 фев. 12:04 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Охрид

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 KS 160000 KM NOVA -12..MT Auto

6 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
13 фев. 12:01 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Охрид

Opel Astra 1.7 CDTI 125ks cosmo 165000km 2011 MT Auto

6 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
13 фев. 12:01 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Охрид

Opel Astra 1.7cdti 110ks 182000km 2011 MT Auto

6 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
12 фев. 15:30 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

OPEL ASTRA K 1.6TDCI AUTOMATIK-18

11 200 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
10 фев. 13:24 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Кочани

Opel Astra GTC 1.7 2008g

3 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
08 фев. 10:17 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Крива Паланка

OPEL ASTRA K 1.6CDTI 136KS NAVI XSENON KAMERA 2016G

10 999 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
07 фев. 21:31 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Охрид

Opel Astra 1995 dizel

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
06 фев. 15:49 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

OPEL ASTRA 1.7 CDTI

5 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Opel Astra | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации