Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Astra

1 650 ЕУР

Се продава од: Sadik 27 дек. 10:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Astra
Astra g 1.6 16v 2000g registrirana do juni 2020g
Elektrika na prozori
Centralno zaklucuvanje
2.kluca
Radio CD, AUX, USB
Klima
Poveke info na 075381040 Whatsapp, Viber
Leaflet
Кон почеток