Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Corsa 1.2i -95

1 200 ЕУР

Се продава од: Кристина 08 ноем. 08:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Крушево
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Corsa
Opel Corsa 1.2i vo odlicna sostojba.
Smeneti 4 novi zimski gumi.
Kontakt: 078377709
Кристина
078283700
Leaflet
Кон почеток