Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Возила | Автомобили | Opel Corsa

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Opel Corsa | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

14 фев. 20:23
Линк
Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

OPEL CORSA 1.2 BENZIN 2010 god

3 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999

Вчера 17:53 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

opel corsa

8 300 МКД Намалена цена

Година: 2018
Километража: 80 000 - 84 999
Вчера 15:28 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Карпош

OPEL CORSA 2018 1.4 NEUVEZENA

8 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 13:53 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

OPEL CORSA C TWIN SPORT

3 150 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:40 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Opel Corsa

6 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 11:32 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL CORSA 1.3 CDTI 2018 god NE UVEZENA

Година: 2018
Километража: 75 000 - 79 999
Вчера 11:08 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Карпош

OPEL CORSA AUTOMATIC 1.4 2018 NEUVEZENA

9 300 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 08:40 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Крива Паланка

OPEL CORSA D 1.7 CDTI OPC OPREMA REGISTRACIJA SERVIS KONPLET

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
22 фев. 17:23 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL CORSA 1.3 CDTI COSMO *137.163 KM*

5 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
22 фев. 16:42 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Центар

Opel Corsa C

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
22 фев. 12:33 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL CORSA 1.3 CDTI S/S ECOFLEX "NAVI"

5 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
22 фев. 09:31 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

Opel Corsa 1.3 cdti eco flex 55kw 2010 god

4 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 15 000 - 19 999
22 фев. 08:33 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL CORSA 1.3 CDTI full unikat novo 2012gAvto Niki

4 490 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
22 фев. 08:31 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL CORSA 1.3 CDTI..FULL.NAVIGACIJA.

4 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
21 фев. 16:50 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Карпош

OPEL CORSA 1.7 CDTI 75 KS SO KLIMA REG 05 2024

2 250 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 15:29 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL CORSA 1.2 BENZIN 55KW 2012 GODINA AVTOBANDA

4 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
21 фев. 15:03 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Corsa e edition 50kwh

29 100 ЕУР

Година: 2020
Километража: 0 - 4 999
21 фев. 10:43 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL CORSA 1.2 PLIN ATEST REDIZAJN PANORAMA 2012

4 599 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
21 фев. 10:22 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Карпош

OPEL CORSA AUTOMATIC 1.4 2018 NEUVEZENA

8 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
21 фев. 10:15 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Битола

OPEL CORSA D 1.3CDTI 95KS. FACELIFT (COSMO)

5 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
21 фев. 08:41 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Велес

OPEL CORSA 1,2 - 2012 - AC Avto Alex Veles

4 690 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
21 фев. 07:32 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Битола

OPEL CORSA C 1.2 BENZIN TWINPORT-MODEL 2006-REGISTRIRANA!!!!

3 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
21 фев. 00:30
Линк
Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

CORSA 1.3cdti COSMO-95KS-2011g.``162.604km`` so SONCEV KROV

5 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
20 фев. 22:34 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Битола

OPEL CORSA C 1.2 BENZIN--AVTOMATIK!!!--MODEL 2006!!UNIKAT!!!

4 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
20 фев. 22:30 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Битола

OPEL CORSA C 1.2 BENZIN TWINPORT-COSMO-MODEL 2007!!!NOVA!!!!

3 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
20 фев. 22:28 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Битола

Opel Corsa C 1.2 benzin avtomatik cosmo model 2007 nova

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
20 фев. 17:54 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

OPEL CORSA 1.4 BENZIN 66KW NAJNOV UVOZ CH

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
20 фев. 09:34 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Радовиш

СЕ ПРОДАВА - ОPEL CORSA

Година: 1988
Километража: 80 000 - 84 999
19 фев. 18:56 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

CORSA 1.3cdti - 95KS -ECO FLEX- 2011g. - 157.208km SERVISNA

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
18 фев. 21:06 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Гостивар

Opel Corsa

13 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 40 000 - 44 999
18 фев. 19:58 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Opel corsa 1.2

3 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
18 фев. 17:37 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Opel Corsa D 2011 g. 1.3cdti 95KS

4 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
18 фев. 13:31 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Битола

Opel Corsa 1.2 16V TWINPORT ODLICNA

2 790 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
17 фев. 20:16 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Opel Corsa 1.3CDTi 75hp 2013g

5 490 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
17 фев. 18:31 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Велес  ·  Чашка

Opel Corsa / Опел Корса 1.2 бензин 2011 год.

4 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
16 фев. 16:28 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL CORSA 2016 - AUTOMATIC

8 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
16 фев. 09:56 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Corsa D Redizajn1.3tdci 70kw 2011/12god Reg. 25.12.24

4 399 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
15 фев. 22:21 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL CORSA 1.3 CDTI EcoFlex S/S COSMO NAVI

5 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
15 фев. 16:39 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL CORSA 2017 - NEUVEZUVANA

7 300 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
15 фев. 12:19 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Тетово

Se prodava OPEL CORSA D 1,2 Benzin

4 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
14 фев. 21:54 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Тетово

Odlicna Opel Corsa 1.7 DTI 2003 Klima Registriran Cela God

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
14 фев. 20:23 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

OPEL CORSA 1.2 BENZIN 2010 god

3 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
14 фев. 12:58 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

Opel Corsa 1.3cdti 6 brzini cosmo 2012 Avto Niki

4 990 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
14 фев. 10:05
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

Opel Corsa D 1.4 Benzin 74 Kw Auto Plac Zurich

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
14 фев. 09:38 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Карпош

OPEL CORSA 1.3 CDTI 75 KS 2009 GOD REG 04 2024 SO FULL OPR

3 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
13 фев. 13:19 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Охрид

OPEL CORSA 1.3 CDTI 75 KS GERMANY - 09.MT Auto

4 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
13 фев. 12:40 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Охрид

OPEL CORSA 1.2 80 KS BENZ PLIN - 09 ..MT Auto

3 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
10 фев. 20:54 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Opel Corsa 1.2benz,God;2007' Holandija

3 550 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
10 фев. 09:30 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL CORSA D 1.2i 59KW BENZ-PLIN AUTO KODEKS

4 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
09 фев. 09:11 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

Opel Corsa D 1.2

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
07 фев. 17:14 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

OPEL CORSA 1.2 BENZIN 2010 god

4 100 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Opel Corsa | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации