Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel vectra b

1 350 ЕУР

Се продава од: Safet 28 септ. 17:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Vectra
Opel vectra b
Servisiran
Rebrasti, ulje, filter za ulje, filter za vozduh.
Isto taka e servisrin i plinskiot ured
Leaflet
Кон почеток