Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Возила | Автомобили | Opel Vectra

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Opel Vectra | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 12:04 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

OPEL VCETRA C 1.9 CDTI 120ks 2008g

3 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
24 јан. 21:01 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Гостивар

Opel Vectra 2008

4 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
28 дек. 09:57 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Куманово

Opel Vectra C

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
24 дек. 15:58 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Куманово

Opel Vectra C, 1.9, 2007, 150 PS

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 09:20 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL VCETRA C 1.9 CDTI 120ks 2008g

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
27 ноем. 20:15 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Охрид

Opel Vectra 1.6i

600 ЕУР

Година: 1992
Километража: 250 000 - 299 999
19 ноем. 05:09 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Куманово

Se prodava Opel Vectra 1997- Dizel

500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 110 000 - 119 999
17 ноем. 12:39 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Гостивар

Продавам Опел

500 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
07 ноем. 09:19 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Skopje

650 ЕУР

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
05 ноем. 16:07 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Vectra OPC

6 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
25 окт. 10:12 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Крива Паланка

Opel Vectra

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 95 000 - 99 999
25 окт. 10:12 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Струмица

Opel Vectra C avtomatik redizajn

3 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
19 окт. 03:34 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Виница

Opel Vectra 2.0DTI 74kw

900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
09 септ. 17:22 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Струмица

Opel Vectra 2.0i 100kw

1 850 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
28 авг. 15:07 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Кичево

Se prodava

1 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
18 авг. 21:58 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Продавам

1 700 МКД

Година: 1998
Километража: 25 000 - 29 999
11 авг. 14:15 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Охрид

Opel Vectra 2005

1 690 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
09 авг. 22:02 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Продавам или менувам вектра с,за помало возило.

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
20 јул. 20:39 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Гостивар

Opel Vectra 1.7 isuzu motor 97

1 200 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
15 јул. 00:16 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodava

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
13 јул. 09:33 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Битола

OPEL VECTRA GTS 1.9CDTI 120KS. 6BRZINI (COSMO)

2 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
09 јул. 18:05 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Opel Vectra - Cenata ne e fiksna

1 800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
04 јул. 18:38 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava Opel Vektra 1.6 Benzin. Plin

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
03 јул. 09:59 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Vectra C moze i zamena za pomalo vozilo

Година: 2002
Километража: 120 000 - 129 999
28 јун. 22:35 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Скопје

Opel Vectra V6 2.5l

1 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
27 јун. 13:23 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Opel Vectra 1992

700 ЕУР

Година: 1992
Километража: 40 000 - 44 999
02 јун. 15:58 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Тетово  ·  Јегуновце

Се продава само на делови

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
20 мај 16:34 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Бутел

Prodavam opel vectra c 1.6 16v 2005 vo odlicna sostojba

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
14 мај 01:37 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Opel Vectra c 2002

1 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 0 - 4 999
03 мај 22:42 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава Opel Vectra 2.0 бензин-плин год.1996

1 400 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
02 апр. 22:28 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava opel vektra

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
31 мар. 13:52 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Тетово

Opel Vectra 2.2 dizel

1 000 МКД

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
31 мар. 09:22 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Opel Vectra 1997

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
28 мар. 08:27 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Куманово

Opel Vectra b

1 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
12 мар. 10:15 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Продавам автомобил

Година: 1995
Километража: 300 000 - 349 999
10 мар. 02:21 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Илинден

Opel vectra karavan benzin, avtomatik

2 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
05 мар. 21:09 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава Opel Vectra 2.0 бензин-плин год.1996

1 800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
22 фев. 08:48 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Vectra A 1.8 66kw 90ks registrirana zimski gumi

890 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
15 фев. 19:08 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Кочани

Opel Vectra 2.0 dti kozen interier reg cela god

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 350 000 - 399 999
06 фев. 16:55 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Велес

Opel Vectra C 2.2

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
03 фев. 15:04 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Opel Vectra 1.6 benzin - plin registrirana so full oprema

1 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
29 јан. 17:42 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Петровец

Se prodava opel vectra b 1.6 1996

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
23 јан. 17:56 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Карпош

Opel Vectra 1996

800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 20 000 - 24 999
16 јан. 17:45 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

Opel Vectra Comfort 2.0 TDI

1 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
30 дек. 14:42 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Велес  ·  Градско

Prodavam Opel Vectra 2.2 2002g

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 0 - 4 999
29 дек. 13:13 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Гостивар

Opel Vectra 1997

850 ЕУР

Година: 1997
Километража: 170 000 - 179 999
27 дек. 10:03 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Vectra c 2.2 dizel

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
04 дек. 20:01 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Свети Николе

Se prodava opel vectra 1997

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
25 ноем. 14:02 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Тетово  ·  Теарце

Opel Vectra 1.6

900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
22 ноем. 09:05 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Гостивар

Opel Vectra 2.2

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Opel Vectra | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации